Epoksidinė derva Premium Epoxy...

Epoksidinė derva Premium Epoxy Fix&Coat 507, Penosil

EPO108
22,85 € už vienetą

(22,85 € už vienetą)

Su PVM

Ypač stipri dviejų komponentų bespalvė epoksidinė derva be tirpiklių.

  • Tinka klijuoti įvairias kietąsias medžiagas, tokias kaip metalas, stiklas, akmuo, keramika ir mediena, dauguma standžiųjų plastikų ir kitų tinkamų paviršių.
  • Gali būti naudojama kaip apsauginis sluoksnis arba užpildo masė.
  • Taip pat naudojimi kartu su stiklo audiniu, kada reikia sumažinti įtrūkimus, norint atnaujinti stiprią jungtį tarp paviršių.
  • Kietėjant, suformuojama standi ir stipri klijų jungtis, kurią galima šlifuoti, gręžti, dildžiuoti ir dažyti. Sukietėję epoksidiniai klijai yra atsparūs tirpikliams, vandeniui, šarmams ir silpnoms rūgštims, taip pat alyvai ir benzinui.

Aprašymas

Naudojimo sritys

  • Klijuoti įvairias kietąsias medžiagas, tokias kaip metalai, stiklas, akmuo, keramika ir mediena, taip pat daugumą kietų plastikų ir kitus paviršius. Galima naudoti kaip apsauginį paviršinį sluoksnį arba užpildo masę.
  • Epoksidinė derva taip pat tinkama įtrūkimų, plyšių užpildymui, panaudojant stiklo pluošto audinį, siekiant atkurti pažeistą paviršių. Kietėjant, susiformuoja standus ir tvirtas junginys, kurį galima šlifuoti, gręžti, dažyti. Pavyzdžiui: Valčių, laivų ne tik dugnams, bet ir korpuso remontui, atstatymui. Automobilio kėbulo atstatymo darbams. Naudojant stiklo pluošto audinį.
  • Naudojama 3D rankdarbiams, dekoravimui ant medžio, akmens, betono, įvairių plokščių. Pakuotė 1 l rinkinyje yra 665 ml bazinės medžiagos ir 335 ml kietiklio.

1 l rinkinyje yra 665 ml bazinės medžiagos ir 335 ml kietiklio. 

Daugiau apie prekę

Talpa
30ml1L
Gamintojas
Penosil
EPO108
Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.