Statybinis pigmentas COLORANT PRO mūro, tinko ir betono mišinių spalvinimui 1.5kg juodas Padidinti

Statybinis pigmentas COLORANT PRO mūro, tinko ir betono mišinių spalvinimui 1.5kg juodas

540039

Vandens pagrindo dekoravimo lakų, akrilinių dažų, skiedinių pigmentavimui. Vidaus ir išorės darbams

Smulkiau

5,08 €

Pristatymo kaina »

Išsamus aprašymas

Naudojimo sritis: 
mūro, tinko, betono skiedinių pigmentavimui (spalvinimui), akrilinių dažų, vandens pagrindo dekoravimo lakų pigmentavimui.
Savybės: 
nestipraus, specifinio kvapo, skystas, disperguotas, gerai ir tolygiai išsimaišo.
Paruošimas: 
skiedinio pigmentavimui naudokite 1 – 6% statybinio pigmento sauso mišinio svoriui skiedinyje (didesnis cemento kiekis mažina spalvos intensyvumą). Dažų spalvinimui naudokite iki 6% , o dekoravimo lakų spalvinimui iki 20% statybinio pigmento dažų ar dekoravimo lakų svoriui.
Darbo sąlygos: 
pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.
Naudojimas: 
prieš naudojimą pigmentą gerai išmaišykite. Reikalingą pigmento kiekį prieš pat skiedinio ruošimą rekomenduojama išmaišyti vandenyje. Bendras vandens ir pigmento kiekis neturi viršyti skiediniui nustatytos vandens normos. Į vandenį (su pigmentu) pilkite skiedinio mišinį arba jo komponentus ir gerai išmaišykite iki vienalytės masės. Maišykite elektrine maišykle, nedidelius kiekius galima išmaišyti rankomis. Tolimesnis skiedinių ruošimas – pagal jų ruošimo instrukcijas. Spalvinant akrilinius dažus ar vandens pagrindo dekoravimo lakus, reikalingą pigmento kiekį supilkite į dažus ar dekoravimo laką ir gerai išmaišykite.
Įrankių valymas: 
įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.
Spalva: 
geltona, žalia, raudona, ruda, juoda.
Laikymo ir gabenimo sąlygos: 
ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!
Techniniai duomenys: 
rišamoji medžiaga – vandeninė kopolimerinė akrilinė dispersija; tankis (lyginamasis svoris) – 1,63 kg/l.
Aplinkos ir darbo sauga: 
nepilkite pigmento į kanalizacijos sistemas, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ! 

30 . Kitos tos pačios grupės prekės