Dažai STIKLOCERAMIC PRO ypač intensyviai plaunami, 1 klasė, matiniai, balti, 5L Padidinti

Dažai STIKLOCERAMIC PRO ypač intensyviai plaunami, 1 klasė, matiniai, balti, 5L

540025

1 klasės, matiniai, labai gero garų pralaidumo, padidinto dengiamumo, ypatingai atsparūs šlapiam valymui

Sutonuosime Jūsų norimą spalvą pagal bet kurio gamintojo spalvų paletę

Smulkiau

37,64 €

Pristatymo kaina »

Specifikacija

Talpa5L

Išsamus aprašymas

Naudojimo sritis

skirti glaistytų paviršių, tinko, gipso kartono, tapetų, plytų mūro, betono, įvairių plokščių, kitų mineralinių paviršių dažymui laiptinėse, koridoriuose, virtuvėse, darbo kambariuose ir kitose patalpose.


Savybės

sudėtyje nėra tirpiklio, skiedžiami vandeniu, nestipraus, specifinio kvapo, ypatingai gerai dengiantys, dažų plėvelė sudaro smulkią faktūrėlę („kerzuką“), kuri slepia paviršiaus defektus, atsparūs intensyviam plovimui ir dezinfekavimo priemonių poveikiui dažai.


Paviršiaus paruošimas

dažomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti. Silpnus ir porėtus paviršius gruntuoti PRO.UNIGRUNT gruntu, tvirtus paviršius gruntuoti PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS gruntu. Taip paruoštus paviršius glaistyti glaistu PRO.UNIVERSAL arba PRO.FINISCH+. Tarp glaistomų sluoksnių, jei jie bus šveičiami, gruntuoti PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS gruntu. Nuglaistytus ir nušlifuotus paviršius prieš dažymą gruntuoti gruntiniais dažais LATEX-BAZĖ arba PRO.UNIGRUNT gruntu.


Dažymo sąlygos

pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios glaistymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Naują tinką galima dažyti ne anksčiau kaip po 14 dienų. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, esant stipriam skersvėjui.


Dažymas

dažomam plotui rekomenduojama naudoti vienos partijos ir vieno pigmentavimo dažus. Tokiu būdu bus išvengiama skirtingų atspalvių. Dažus gerai išmaišyti, galima iki 10% skiesti vandeniu. Dažyti 2 sluoksniais teptuku, voleliu arba purkštuvu.


Sąnaudos

6 – 8 m²/l (dažant 2 sluoksniais).


Džiūvimo trukmė

esant +20ºC temperatūrai ir santykiniam oro drėgnumui 65% nelimpa po 1 val., pakartotinai dažyti po 5 – 7 val. Dažų plėvelė pilną tvirtumą įgauna ne mažiau kaip po 24 parų.


Įrankių valymas

išplauti vandeniu tuoj baigus darbą.

Laikymo ir gabenimo sąlygos

ne žemesnėje kaip +5ºC ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Techniniai duomenys

rišamoji medžiaga - akrilinė dispersija; nelakiųjų medžiagų kiekis - ≥45%; tankis (lyginamasis svoris) - 1,36 kg/l; pagal atsparumą šlapiam šveitimui (LST EN 13300) dažai atitinka 1-ą klasę; atsparumas valymo ir dezinfekavimo priemonių tirpalų statiniam poveikiui po 24 val. (LST EN ISO 2812-1) - be pakitimų; lakieji organiniai junginiai - 1.1.2b) LOJ ribinė vertė 100 g/l. Didžiausias kiekis paruoštame naudoti produkte 99,95 g/l; skiediklis -vanduo.

30 . Kitos tos pačios grupės prekės