Dažai LiuksTERMO PRO paviršiams įkaistančiams iki 90 laipsnių, matiniai, balti, 0.9L Padidinti

Dažai LiuksTERMO PRO paviršiams įkaistančiams iki 90 laipsnių, matiniai, balti, 0.9L

540051

Paviršių, įkaistančių iki +90°C dažymui. Atsparūs šlapiam trynimui, pusiau blizgūs.

Sutonuosime Jūsų norimą spalvą pagal bet kurio gamintojo spalvų paletę

Smulkiau

6,36 €

Pakuotės kaina: 6,36 €

Pristatymo kaina »

Specifikacija

SpalvaBalta
Talpa0,9L

Išsamus aprašymas

Naudojimo sritis

Radiatorių, koklinių sienelių, krosnių ir kitų šildomų paviršių iš metalo ir mineralinių medžiagų, įkaistančių iki +90°C temperatūros, dažymui. Taip pat medinių paviršių dažymui patalpų viduje.

Savybės

Sudėtyje nėra tirpiklio, skiedžiami vandeniu, nestipraus, specifinio kvapo, sudaro pusiau blizgančią, laidžią vandens garams, elastingą, atsparią šlapiam trynimui plėvelę.

Paviršiaus paruošimas

Dažomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, rūdis nuvalyti. Metalinius paviršius prieš dažymą gruntuokite antikoroziniu gruntu PRO.AQUA PRIMER METAL, o mineralinius – PRO.UNIGRUNT gruntu.

Dažymo sąlygos

Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios dažymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, esant stipriam skersvėjui.

Dažymas

Dažomam plotui rekomenduojama naudoti vienos partijos ir vieno pigmentavimo dažus. Tokiu būdu bus išvengiama skirtingų atspalvių. Dažus gerai išmaišyti, galima iki 5% skiesti vandeniu, dažyti 2 sluoksniais teptuku, voleliu arba purkštuvu.

Sąnaudos

5 – 7 m²/l (dažant 2 sluoksniais).

Džiūvimo trukmė

Esant +20ºC temperatūrai ir santykiniam oro drėgnumui 65% nelimpa po 5-8val., pakartotinai dažyti po 12 – 15 val. Dažant drėgmę įgeriančius paviršius džiūvimo trukmė 2 – 3 kartus trumpesnė. Dažų plėvelė pilną tvirtumą įgauna ne mažiau kaip po 24 parų.

Įrankių valymas

Išplauti vandeniu tuoj pabaigus darbą.

Spalva

Balta, įvairius pastelinius atspalvius galima išgauti naudojant spalvynus.

Laikymo ir gabenimo sąlygos

Ne žemesnėje kaip +5ºC ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo užšalimo!

Techniniai duomenys

Rišamoji medžiaga – kopolimerinė akrilinė dispersija; nelakiųjų medžiagų kiekis - ≥48%; tankis (lyginamasis svoris) – 1,05 kg/l; terminis dangos atsparumas (LST EN ISO 3248) po 24val. - be pakitimų; lakieji organiniai junginiai - 1.1.4d) LOJ ribinė vertė 130g/l. Didžiausias LOJ kiekis paruoštame naudoti produkte 129,95 g/l; skiediklis – vanduo.

Aplinkos ir darbo sauga

Nepilkite dažų į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ!

30 . Kitos tos pačios grupės prekės