Nemokamas pristatymas! Difuzinė plėvelė DELTA VENT N Padidinti

Difuzinė plėvelė DELTA VENT N

240039

* Nemokamas pristatymas taikomas perkant 150 kv.m. (2 rulonus) ir daugiau.

Profesionali difuzinė plėvelė DELTA VENT N Trisluoksnės medžiagos plėvelė šlaitiniams stogams šiltinti. Dėl gero vandens garų laidumo (Sd = 0,02 m) iš vidaus likutinė drėgmė patikimai išvedama į išorę. DELTA VENT N taip pat patikimai apsaugo nuo sniego ir lietaus. Atspari plyšimui ir labai lengvai ant stogo izoliacinio sluoksnio klojama DELTA VENT N puikiai tinka pilnai apšiltintam šlaitiniam stogui.

Smulkiau

1,07 €

Kaina už metrą 1,61 €

Kaina už kvadratinį metrą 1,07 €

Pakuotės kaina: 80,37 €

Pristatymo kaina »

Kiekio nuolaidos

KiekisNuolaidaSutaupote
75 5% Nuo 4,01 €

Specifikacija

Kiekis pakuotėje75kv.m.
Ilgis50m
Plotis1.5m
Svoris130g/kv.m.
Plėvelės tipasDifuzinė

Išsamus aprašymas

DELTA VENT N - tai plyšimui atspari PP, verpto pluošto ir plėvelės derinio difuzinė (dar vadinama kvėpuojanti) medžiaga su mikroperforacija.

Gaminant atskiri sluoksniai suvirinami taikant specialų ultragarso metodą. Tai užtikrina patikimą šių sluoksnių sujungima medžiaga yra trijų sluoksnių, todėl ji daug atsparesnė mechaninėms apkrovoms dirbant.

Neplyšta net uždėjus kopėčias ir užlipus ant jos iš apačios padengta pluoštu, apsaugančiu nuo pažeidimų, kurių gali atsirasti dėl gegnių nelygumų matinis pilkas paviršius pašalina akinančio atspindžio efektą.

Lengva kloti, ruloną galima greitai ir lygiai suvynioti, neiškreipiant jo formos. Nesusidaro iškilimų, itin atspari tempimui ir smūgiams, statybinių medžiagų klasė B2 pagal DIN 4102 gali būti veikiama atmosferos poveikių iki trijų mėnesių.

Medžiaga: 3 sluoksnių plėvelė šlaitiniams stogams iš plyšimui atsparios PP, verpto pluošto ir folijos medžiagos su mikroperforacija

30 . Kitos tos pačios grupės prekės