Akcija! Šiltinimo vata KNAUF Ecose Classic044, storis (50mm x 2) Padidinti

Šiltinimo vata KNAUF Ecose Classic044, storis (50mm x 2)

260024

Knauf Classic044 yra mineralinės vatos paklotai gaminami iš stiklo pluošto pagal ECOSE® technologiją.
Paklotai supakuoti ritiniais. Universali izoliacinė medžiaga.
Galima naudoti statinių aukštinių perdangų grindų, šlaitinių stogų, vidinių sienų izoliavimui.

Rulonai yra efektyviausias mineralines stiklo vatos transportavimo ir sandėliavimo būdas, be to, juos lengva montuoti, kadangi visada galima atpjauti reikiamą vatos ilgį. 
Į panašaus dydžiomineralines akmens vatos pakuotę stiklo vatos gali tilpti iki 3 kartų daugiau, taip sumažėja izoliacinės medžiagos transportavimo kaina. Kaip tai įmanoma? Dėl ypatingų stiklo vatos rulonų savybių rulonus galima pakuoti labiau suspaustus, išvyniojus ruloną išliks montavimui reikalingas gaminio storis. 
Palyginimui – mineralines akmens vatos rulonų plaušas yra lengvai pažeidžiamas, dėl to pakuotėse akmens vatos rulonų negalima taip presuoti kaip mineralines stiklo vatos. Mineraline stiklo vata pardavėjams ir montuotojams yra naudinga tuo, kad rulone telpa daugiau izoliacinės medžiagos, dėl to sumažėja medžiagų perkrovimo, transporto ir sandėliavimo kaštai.

Smulkiau

19,81 €

-5%

20,85 €

Kaina už kvadratinį metrą 0,83 €

Kaina už kubinį metrą 16,51 €

Pakuotės kaina: 19,81 €

Pristatymo kaina »

Kiekio nuolaidos

KiekisNuolaidaSutaupote
15 5% Nuo 14,86 €

Specifikacija

Kiekis pakuotėje1.2 kūb.m.
Ilgis20m
Plotis1.2m
Storis50mm
Plotas24kv.m.
Šilumos laidumo koeficientas (λ)0.044W/mK

Išsamus aprašymas


Pranašumai

 • Labai geros šilumos ir triukšmo izoliavimo savybės
 • Labai atsparus ugniai
 • Labai gerai išlaiko formą
 • Suspaustos pakuotės palengvina gabenimą
 • Nesudėtinga ir patogu montuoti

ECOSE®technologijos privalumai:

 • Palietus minkšta
 • Mažiau dulkanti
 • Bekvapė
 • Lengvai pjaustoma

Panaudojimas


Skirti kloti horizontaliose konstrukcijose (pvz., ant surenkamųjų perdangų medinių grindų, sutvirtinimo rėmų arba lengvų rėmų konstrukcijose) kaip šilumos ir garso izoliacija, montuojant juos tarp grindų sijų (ilginių). Medžiagą taip pat galima naudoti vidinių pertvarų/sienelių, pagamintų iš lengvų medienos arba metalo konstrukcijų, ir šlaitinių stogų izoliavimui, klojant ją tarp gegnių ir po jomis. Klojant ant grindų, esančių virš patalpų su dideliu vandens garų slėgiu (pvz., patalpose, kuriose aukšta temperatūra arba didelis santykinės drėgmės skirtumas), siekiant apsaugoti izoliaciją nuo nuolatinio drėgmės poveikio, patartina įrengti vandens garų užtvaro plėvelę.

Šiluminės savybės


Knauf Classic044 šilumos laidumas  yra 0.044 W/mK. Akustinės savybės


Knauf Classic044 atitinka naujo akustikos reglamento (NRA) reikalavimus dėl minimalios transporto priemonių 30 dB triukšmo izoliacijos.Atsparumas ugniai


Knauf Classic044 yra nedegus (A1 Euroklasė).Papildomos savybės


Stiklo vata yra nekancerogeninė, nehidroskopiška ir nekapiliarinė. Ji neskatina bakterijų augimo, yra chemiškai neutrali ir nekelia korozijos. Jos sudėtyje nėra priemaišų ir nepluoštinių dalelių.Naudingumas

 • Mažina šildymo išlaidas, nes sumažėja šilumos pasišalinimas per stogą.
 • Izoliuoja nuo išorinio triukšmo ir sulaiko vidinį triukšmą.
 • Būdamas nedegus, nekelia gaisro pavojaus.
 • Lengvai montuojamas.
 • Efektyvaus kompresinio pakavimo dėka sumažėja rankinio darbo, lengvesnis transportavimas.


Pagaminta pagal ECOSE technologiją - perdirbant natūralias medžiagas, sukuriamas natūralus produktas be formaldehibų, fenolių, akrilinų, dirbtinų dažiklių.

Pagal ECOSE® technologiją pagaminta natūrali mineralinė vata – tai naujos kartos medžiaga. Novatoriška mineralinė vata „Knauf Insulation“ įmonėje gaminama iš gamtinių ir (arba) antrinių žaliavų, taikant natūralių sudedamųjų dalių pagrindu išgautų skaidulų ir pluoštų sujungimo biotechnologiją. Šios mineralinės vatos sudėtyje nėra formaldehido, fenolio ir akrilo, ir ji nedažoma ir nešviesinama. Dėl taikomos novatoriškos rišamųjų medžiagų technologijos, naujoji „Knauf Insulation“ įmonėje pagal ECOSE® technologiją gaminama mineralinė vata yra natūralios rudos spalvos – be jokių cheminių dažiklių.

30 . Kitos tos pačios grupės prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: