Sumažinta kaina! EPS70N fasadinis neoporas, storis 150mm, matmenys 1x0.5m, frezuotas, polistireninis putplastis [Lietuva] Padidinti

EPS70N fasadinis neoporas, storis 150mm, matmenys 1x0.5m, frezuotas, polistireninis putplastis [Lietuva]

260159

Frezuoti lapų kraštai.

Pilkasis polistireninis putplastis NEO - pagerintų termoizoliacinių savybių, efektyvi, patogi darbui, ilgaamžė, neįgerianti drėgmės, nekeičianti savo izoliacinių ir fizikinių savybių termoizoliacinė medžiaga.

EPS70 markės polistireninis putplastis naudojamas:

  • fasadų šiltinimui - išorinė siena su šilumos izoliacija išorėje;
  • fasadų šiltinimui - tinkuojama sudėtinė termoizoliacinė sistema.

Smulkiau

17,21 €

-14%

20,01 €

4,30 € už lapą

Kaina už kvadratinį metrą 8,60 €

Kaina už kubinį metrą 57,36 €

Pakuotės kaina: 17,21 €

Pristatymo kaina »

Specifikacija

Kiekis pakuotėje0.3 kūb.m.
Ilgis1m
Plotis0.5m
Storis150mm
Šilumos laidumo koeficientas (λ)0.032W/mK
MarkėEPS70 NEO (pilkas)
Frezuoti lapų kraštaiTaip

Išsamus aprašymas

Polistireninis putplastis šiandien plačiausiai naudojamas kaip ekonomiškai efektyvi termoizoliacija pastatų šiltinimui, taip pat kelių ir krantinių įrengimui, interjero ar eksterjero dekoravimui, tūrinių elementų formavimui, pramonės gaminių, medikamentų bei maisto produktų pakuočių gamybai ir kt.


Polistireninis putplastis atsparus mechaniniam poveikiui – gniuždymui, lenkimui, tempimui, smūgiams.
Polistireniniame putplastyje oras uždarytas į 0,2-0,5 mm skersmens akeles, kurių sienelių storis siekia 0,001 mm. Oras, būdamas blogas šilumos laidininkas, iš akelių neišsiskaido, todėl polistireninis putplastis pasižymi geromis ir vienodomis per visą tarnavimo laikotarpį termoizoliacinėmis savybėmis.

Polistireninio putplasčio struktūrą sudaro uždaros oru užpildytos poros, į kurias nepatenka drėgmė ir teršalai. Polistireninis putplastis nėra higroskopinis, vanduo į jį gali įsiskverbti tik mikroskopiniais kanalėliais tarp susilydžiusių akelių.


Polistireninio putplasčio elgsena ugnyje priklauso nuo panaudojimo sąlygų bei medžiagos savybių. Lietuvoje polistireninis putplastis naudojamas su degimą slopinančiais priedais. Ugnį slopinantis priedas yra netirpus vandenyje, todėl jis neišplaunamas iš medžiagos į aplinką ir išlieka efektyvus dešimtmečius.

 

Polistireno privalumai:

  • Didelė šiluminė varža
  • Nepralaidus drėgmei ir purvui
  • Nepalaiko degimo
  • Perdirbamas
  • Ilgaamžis
  • Ekologiškas
  • Atsparus daugeliui chemikalų
  • Mechaniškai tvirtas


Pilkasis polistireninis putplastis NEO

Pilkasis polistireninis putplastis, dažnai vadinamas neoporu (žymimas N arba NEO) yra vadinamojo polistireninio putplasčio (EPS) atmaina, savo sudėtyje turinti grafito.

Būtent grafitas nulemia pilką spalvą ir ženkliai padidina termoizoliacines savybes. Pilkojo EPS sudėtyje esantis grafitas absorbuoja ir atspindi infraraudonuosius spindulius, taip sumažindamos šilumos pralaidumą.

Neoporo termoizoliacinės savybės lyginant su baltuoju polistireniniu putplasčiu yra apie 20% efektyvesnės, todėl šiltinant leidžia naudoti plonesnį polistireninio putplasčio sluoksnį net apie 20%.

30 . Kitos tos pačios grupės prekės