Fasadinė plokštė 'Granitas' (spalva Nr.5)

FG0005

Plastikinė fasado apdailos plokštė.

Savo masyvaus dizaino dėka šios kolekcijos plokštės suteiks jūsų namui apimties ir didingumo.

Visos fasado plokštės visiškai nekenksmingos sveikatai, jos neišskiria toksinų. Yra atsparios ugniai, pagamintos laikantis visų technologinių normų ir yra labai gražios.

Ši medžiaga yra atspari mechaniniam poveikiui, net ir stipriems smūgiams. Išlaiko iki šešiasdešimties žemų temperatūrų ciklų atsparumo šalčiui testuose. Pačios nuožmiausios žiemos metu apkala visiškai išlaiko savo pagrindines savybes, nesuyra ir nesideformuoja.

Lietos fasadinės plokštės apsaugotos nuo pelėsių ir grybelių, t. y., jos yra atsparios kenksmingiems mikroorganizmams. Joms nekenkia ultravioletiniai spinduliai, jos atsparios terminiam poveikiui.

Nuo kitų apdailos medžiagų jos skiriasi ir kaina, fasado plokštės yra pigesnės. Gražus išorinis vaizdas ir siūlomų spalvų įvairovė sugeba pakeisti pačius neišvaizdžiausius statinius. Nors jų montažas yra gana paprastas, bet jo atlikimui būtina pasinaudoti meistrų paslaugomis. Šios apdailos medžiagos konstrukcijos ypatybės leidžia apkalti ne tik fasadus, bet ir kitas statybines konstrukcijas: kolonas, stulpus, tvoras ir kt.

Montavimas atliekamas visus metus nepriklausomai nuo sezono. Fasado plokštės yra patikimai apsaugotos nuo kritulių ir temperatūrų pokyčių.

Smulkiau

10,87 €

Kaina už kvadratinį metrą 20,22 €

Pakuotės kaina: 108,70 €

Pristatymo kaina »

Specifikacija

Kiekis pakuotėje10vnt.
Ilgis1134mm
Plotis474mm
Plotas0.537m2

Išsamus aprašymas

Fasado plokščių montavimas

Fasado plokščių surinkimas specialistui yra visiškai nesunkus ir atliekamas greitai. Šio tipo apdailos medžiagos dėl lengvo svorio ir funkcionalumo yra nesunkiai sumontuojamos. Apkala tvirtinama prie karkaso, jai nereikia papildomų tvirtinimo elementų. Nuo seno fasadai dailinami geriausiomis gamtinėmis medžiagomis, todėl ir apkala dažniausiai atkartoja medienos tekstūrą arba apdailos akmenų pjūvio piešinį.  

Specialios lietos fasado plokštės mūsų laikais yra paklausios Lietuvoje ir kitose Rytų Europos šalyse. Savo eksploatacinėmis savybėmis jos nenusileidžia (ir netgi pranoksta) gamtines apdailos medžiagas.

Pagrindinis pranašumas – lieta apkala yra labai tvirta, neyra, atspari korozijai ir deformacijai. Jos nereikia atnaujinti ir papildomai perdažyti keletą dešimtmečių.

Plokštės gaminamos iš polimerų junginių, o pagrindinis gamybos būdas – liejimas. 

29 . Kitos tos pačios grupės prekės