Gruntas AQUA PRIMER METAL 3 kg (rudas) Padidinti

Gruntas AQUA PRIMER METAL 3 kg (rudas)

31AQPR3R

Antikorozinis gruntas metalui, vandeninio alkido pagrindu

Smulkiau

14,47 €

14,47 € už vnt.

Pristatymo kaina »

Išsamus aprašymas

Tipas:
Vandeniu skiedžiamas alkidinis antikorozinis gruntas metalui, vidaus ir išorės darbams.
Naudojimo sritis:
Metalinių konstrukcijų iš juodojo metalo, senos cinkuotos skardos (kurios paviršius pasidengęs oksidu, praradęs blizgesį), aliuminio paviršių gruntavimui prieš dažymą alkidiniais tirpikliniais, vandeniu skiedžiamais alkidiniais, o taip pat vandens emulsiniais dažais.
Techniniai duomenys:
Rišamoji medžiaga:Kopolimerinė akrilinė dispersija.
Tankis (lyginamasis svoris):1,0kg/l.
Skiediklis:Vanduo.
Sąnaudos:5 – 7 m²/l (dažant 2 sluoksniais).
Spalva: Pilka. Ruda.
Džiūvimo trukmė,esant +25ºC temperatūrai nelimpa po 1 -2 val., pakartotinai dažyti galima po 4 – 5 val.
Gruntavimo būdas:Teptuku, šepečiu ar voleliu.
Sandėliavimas ir gabenimas:Laikyti sandarioje taroje, ne žemesnėje kaip +50C temperatūroje. Saugoti nuo šalčio!
Pakuotė:0,5kg, 1kg, 3kg.
Savybės:Metalinių konstrukcijų iš juodojo metalo, senos cinkuotos skardos (kurios paviršius pasidengęs oksidu, praradęs blizgesį), aliuminio paviršių gruntavimui prieš dažymą alkidiniais tirpikliniais, vandeniu skiedžiamais alkidiniais, o taip pat vandens emulsiniais dažais.
Paviršiaus paruošimas:Paviršius turi būti švarus ir tvirtas, senus besilupančius dažus ir rūdis pašalinti mechaniniu būdu. Prieš gruntavimą paviršių nuriebalinti buitinėmis chemijos priemonėmis (indų plovikliais arba tirpikliniais valikliais), o aliuminio paviršius pašiaušti iki matiškumo naudojant švitrinį popierių.
Gruntavimo sąlygos:Oro temperatūra ne žemesnė kaip +5°C. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, pučiant vėjui ar lyjant.
Gruntavimas:Prieš naudojimą, gruntą gerai išmaišyti; gruntuoti 1 - 2 sluoksniais teptuku, voleliu ar purkštuvu. Grunto skiesti nerekomenduojama, bet esant poreikiui skiedikliu naudoti vandenį (skiedžiant gruntą pablogėja produkto savybės). Optimali darbo temperatūra +5ºC - +25ºC, santykinis oro drėgnumas 65%.
Įrankių valymas:Išplauti vandeniu.
Aplinkos ir darbo sauga:
Nepilkite grunto į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ!

30 . Kitos tos pačios grupės prekės