Gruntas universalus akrilinis MASter Grunt UNIVERSAL, 10L Padidinti

Gruntas universalus akrilinis MASter Grunt UNIVERSAL, 10L

31GR10

Universalus plačios paskirties gruntas yra skirtas sustiprinti pagrindą prieš dažymą, glaistymą, cementavimą, klijavimą, tinkavimą. Padidina sukibimą su pagrindu, sustiprina ir padidina plastiškumą, reguliuoja sugėrimo procesą. Paruošta naudoti gruntavimo priemonė yra skirta gruntuoti akytą ar absorbuojantį pagrindą, ypač kalkinį-cementinį tinką, gipso kartono plokštes, keraminių plytelių klijavimui skirtą pagrindą, grindinio klojimui ir tapetų klijavimui skirtą pagrindą, prieš atliekant tinkavimą, siekiant sustiprinti ir izoliuoti seną pagrindą.

Šis gruntas pagerina klijų sukibimą su emaliu ir sustabdo dujų silikato blokelių absorbciją. Galima naudoti prieš tinkavimą.

MASter Grunt priemonė stipriai suriša seną pagrindą ir sustiprina jo struktūrą. MASter Grunt neabejotinai padidina sukibimą su kitomis medžiagomis, kuriomis bus dengiamas paviršius. Tuo pačiu sumažina gruntuoto pagrindo sugeriamumą, o tai reiškia, ir tokių medžiagų, kaip emulsiniai dažai ir pan. sunaudojimą. MASter Grunt nežymiai didina pagrindo nepralaidumą vandeniui, praktiškai nepakeičia vandens garų praleidžiamumo.

MASter Grunt gruntu padengtas paviršius tampa plastiškesnis dėl ypač plonos bespalvės plėvelės, susidarančios ant paviršiaus. Šią priemonę galima naudoti vidiniams paviršiams.

MASter Grunt priemonė yra labai efektyvi. Numatomas priemonės sunaudojimas 1 m² gruntuoto paviršiaus, priklausomai nuo sugeriamumo, sudaro nuo 80 iki 200 ml. Pirminiam gruntavimui galima atskiesti vandeniu santykiu 1:1.

 

Dėl šios prekės užsakymų prašome kreiptis telefonu

86 56 30170

arba elektroniniu paštu
info@statybuturgus.lt

30 . Kitos tos pačios grupės prekės