Gruntas kvarcinis, neįgeriančių paviršių Betokontakt Knauf 1 L

310097

Sukibimą gerinantis Knauf Betokontakt gruntas skirtas tankiems ir vandenį neįgeriantiems paviršiams. Naudojamas prieš dengiant gipsiniu tinku arba klijuojant plytelę ant plytelės, aliejinių dažų. Tinka sienoms ir luboms.

Naudojamas sienoms ir luboms. Tinkamas vidaus patalpoms. Naudojamas prieš tinkuojant plonasluoksniu gipsiniu tinku, gipsiniu ir kalkiniu tinku, prieš klijuojant gipskartonio plokštes ir plyteles plytelių klijais. Naudojamas labai didelio tankio silpnai įgeriantiems mineraliniams pagrindimas gruntuoti. Idealiai tinka monolitiniam betonui arba gelžbetonio lubų plokštėms.

Prieš naudojant gerai išmaišyti. Skiestu ar neskiestu gruntu sodriai tepti paghrindą trumpo plauko voleliu, šepečiu, mūrininko teptuku ar kitu įrankiu. Kruopščiai pašalinti perteklių.

Vengti tiesioginių saulės spindulių ir skersvėjo. Knauf Betokontakt visiškai išdžiūvus, kad nenusėstų dulkių, reiktų kiek galima greičiau imtis tolesnių darbų. Jei su Knauf Betokontakt gruntu dirbama rankomis, į gruntą negalima maišyti jokių kitų medžiagų. Jeigu dirbama su mašina, galima įmaišyti šiek tiek vandens (ne daugiau kaip 250ml vandens į 5kg Knauf Betokontakt).

  • Vidaus darbams
  • Sudėtyje yra kvarcinio smėlio
  • Sudaro šiurkščią plėvelę, todėl puikiai sukimba
  • Raudonos spalvos - lengva dozuoti dengiamą sluoksnį
  • Laidus garams ir orui, leidžia vykti natūraliems drėgmės apykaitos procesams
  • Paruoštas naudoti, be tirpiklių, nekenksmingas aplinkai

4,11 €

4,11 € už pak.

Pristatymo kaina »

30 . Kitos tos pačios grupės prekės