Glaistas PRO.FASAD 5 kg Padidinti

Glaistas PRO.FASAD 5 kg

310154

Tinkuotų, betoninių, ir kitų mineralinių paviršių išlyginimui pastatų išorėje ir viduje prieš dažymą PRO FASADSILSIL, PRO FASADSILICON ar PRO FASADA vandens dispersiniais dažais.

Smulkiau

8,40 €

8,40 € už vnt.

Pristatymo kaina »

Išsamus aprašymas

Savybės

Paruoštas naudojimui, stambiagrūdis, gerai sukimbantis su paviršiumi, nestipraus, specifinio kvapo, pasižymi geru garų pralaidumu, lengvai tepamas ir išlyginamas, lengvai šlifuojamas.


Paviršiaus paruošimas

Glaistomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti. Prieš glaistymą taip paruoštus tvirtus paviršius gruntuoti PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS gruntu, o silpnus ir porėtus paviršius gruntuoti PRO.UNIGRUNT gruntu.


Glaistymo sąlygos

Pagrindoir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios glaistymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.


Glaistymas

Prieš naudojimą glaistą gerai išmaišyti.Glaistą tepti rankiniu būdu (mentele) arba mechanizuotai 0,5 – 4 mm sluoksniu ir išlyginti. Dar kartą glaistyti (tepti kitą glaisto sluoksnį) galima tik visiškai išdžiūvus pirmajam glaisto sluoksniui. Tarp glaistomų sluoksnių, jei glaistytas paviršius buvo šveičiamas, gruntuoti PRO SILSIL gruntu. Prieš dažymą PRO.FASAD glaistu glaistytus paviršius gruntuoti PRO SILSIL gruntu.


Sąnaudos

0,9 – 7,5 kg/m² priklausomai nuo glaistomo paviršiaus lygumo.


Džiūvimo trukmė

Kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: ~2 – 24 val (priklausomai nuo užnešamo sluoksnio storio).


Įrankių valymas

Įįrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.


Laikymo ir gabenimo sąlygos

Ne žemesnėje kaip +5ºC ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo užšalimo!


Techniniai duomenys

Rišamoji medžiaga – kopolimerinė akrilinė dispersija; tankis (lyginamasis svoris) – 1,8 kg/l; skiediklis – vanduo.


Aplinkos ir darbo sauga

Nepilkite glaisto į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ!

30 . Kitos tos pačios grupės prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: