Profilis perimetrinis UW 75, ilgis 4.0m Profiline Padidinti

Profilis perimetrinis UW 75, ilgis 4.0m Profiline

290034

Profilis UW-75 naudojamas kaip perimetrinis profilis įrengiant pertvarines sienas iš gipso kartono plokščių.
Profilis UW-75 tvirtinamas ant lubų ir grindų.
Į profilį UW-75 įstatomas profilis CW-75.


Smulkiau

2,57 €

2,57 € už vnt.

Kaina už metrą 0,64 €

Pristatymo kaina »

Kiekio nuolaidos

KiekisNuolaidaSutaupote
20 5% Nuo 2,57 €

Specifikacija

Ilgis4m
Plotis75mm

Išsamus aprašymas

PROFILINE profilių išskirtinumas


PROFILINE plieno gaminiai skirti lengvos konstrukcijos sienoms ir luboms. Profiliai yra pagaminti iš karštai cinkuotų, šaltai valcuotų plieninių lakštų. Profiliai yra itin atsparūs ir vertinami dėl savo kokybės. Medžiaga atspari drėgmei ir ugniai bei nekenksminga sveikatai. Gaminant PROFILINE profilius atsižvelgiama į populiariausius izoliacinių medžiagų, gipso plokščių ir angų matmenis, todėl naudojant šiuos profilius statoma greitai ir paprastai.

PROFILINE profiliai atskleidžia jų vartotojams daug papildomų privalumų. Racionalūs bei funkcionalūs sprendimai užtikrina saugų, patogų ir greitą dargą, padedantį taupyti pinigus ir Jūsų laiką.

  • PROFILINE CW vertikalių profilių H formos anga yra skirta elektros kabeliams ir vamzdžiams konstrukcijos viduje montuoti. H angos žemyn lenktas kraštas sudaro išgaubtą briauną, todėl profilyje nėra aštrių kraštų, kurie galėtų pažeisti į konstrukcijos vidų montuojamas komunikacijas. H angos forma suteikia galimybę montuoti profilius abiem kryptimis ir išvengti galimų statytojo klaidų.

  • Be H angos, visų PROFILINE vertikalių profilių centrinėje dalyje per visą ilgį yra profilio atsparumą didinančios briaunos.
  • PROFILINE vertikaliuose profiliuose (CW, CD) yra valcuota centrinė linija. Centrinė linija užtikrina, jog gipso plokštės kraštas būtų montuojamas pačiame karkaso viduryje. Į profilius su centrine linija lengviau įsukti sraigtus - jie patenka tiksliai ant paties profilio ir yra lengviau įsriegiami.

  • PROFILINE profiliai (CD, CW, UW) yra specialiai pašiurkštinti valcu, dėl to lengviau įsukti sraigą. Šis sprendimas užtikrina, kad tvirtinant plokštę sraigtas bus įsriegtas tiesiai į profilį ir jo galiukas nenuslys lygiu metalo paviršiumi į šoną.

  • Visų PROFILINE profilių, tvirtinamų tiesiai prie grindų, lubų ar sienų, dugne yra vienodu atstumu išdėstytos kiaurymės, dėl to karkasą lengviau tvirtinti prie paviršiaus.

29 . Kitos tos pačios grupės prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: