Ekstruzinis polistirenas XPS STYRODUR2800C, storis 30mm, matmenys 600x1250mm

260048

Styrodur C yra bendrovės BASF išspaudimo būdu gaminamas žalias standus polistireno putplastis. Visoms Styrodur C rūšims būdinga gera šilumos izoliacija, maža vandens sugertis bei didelis atsparumas spaudimui. Styrodur C slopina degimą, o jo kokybės kontrolę oficiliai prižiūri nepriklausomos institucijos. Dėl savo išskirtinių savybių Styrodur C naudojamas daugelyje statybos ir civilinės statybos sričių.

Styrodur C sudėtyje nėra CFC, HCFC ir HFC junginių,

Smulkiau

3,06 €

3,06 € už vnt.

Kaina už kvadratinį metrą 4,08 €

Kaina už kubinį metrą 136,12 €

Pristatymo kaina »

Specifikacija

Ilgis1.25m
Plotis0.60m
Storis30mm

Išsamus aprašymas

Gaminio privalumai

Naudojant Styrodur C, pastatams šildyti ar šaldyti naudojama mažiau energijos, sumažėja konstrukcijų šiluminė apkrova, taip padidėja jį eksploatavimo trukmė bei vertė. Styrodur C tinka specialiųjų rūšių konstrukcijoms bei suteikia daugiau konstrukcinės laisvės architektams ir planuotojams. Gaminio taikymo sritys praktiškai neribotos.

Kokybė

Styrodur C buvo bandomas ir tikrinamas daugiau kaip 25 metus. Didelis skaičius ekspertų ataskaitų bei mėginių, paimtų iš įvairių struktūrų, kuriose ilgą laiką buvo naudojamas Styrodur C, patvirtina, kad Styrodur C - ypač gera medžiaga.

Kad ir toliau būtų išlaikomas šis aukštas kokybės standartas, daugelyje valstybių atliekama Styrodur C kokybės kontrolė, oficialiai prižiūrima nepriklausomų institucijų.

Galimi naudojimo būdai

Styrodur 2800 C izoliacinės plokštės paviršiuose įspaustas iškiliųjų rombų raštas, pagerinantis sukibimą su cementu, tinku ar kitomis dangomis bei klijais, kurių sudėtyje nėra tirpiklių.

Styrodur 2800 C ypač tinka izoliuoti šilumos tiltams, betoniniams sienų paviršiams bei rūsių ar pusrūsių sienų atviriems išoriniams paviršiams. Sudėjus plokštes į formą prieš pilant betoną, plokštės tvirtai ir tiesiogiai sukimba su visu paviršiumi: paprastai jokios papildomos mechaninės sankabos nereikalingos.

Styrodur C gali būti naudojamas sienų, grindų, lubų ir stogų šiluminei izoliacijai, perimetro izoliacijai, šilumos tiltų izoliacijai, kaip daugiasluoksnių plokščių elementas, kaip apsauga nuo šalčio kelių ir geležinkelių tiesimo darbuose.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: