Ekstruzinis polistirenas XPS STYRODUR2800C, storis 30mm, matmenys 600x1250mm

260048

Styrodur C yra bendrovės BASF išspaudimo būdu gaminamas žalias standus polistireno putplastis. Visoms Styrodur C rūšims būdinga gera šilumos izoliacija, maža vandens sugertis bei didelis atsparumas spaudimui. Styrodur C slopina degimą, o jo kokybės kontrolę oficiliai prižiūri nepriklausomos institucijos. Dėl savo išskirtinių savybių Styrodur C naudojamas daugelyje statybos ir civilinės statybos sričių.

Styrodur C sudėtyje nėra CFC, HCFC ir HFC junginių,

Smulkiau

3,06 €

3,06 € už vnt.

Kaina už kvadratinį metrą 4,08 €

Kaina už kubinį metrą 136,12 €

Pristatymo kaina »

Specifikacija

Ilgis1.25m
Plotis0.60m
Storis30mm

Išsamus aprašymas

Gaminio privalumai

Naudojant Styrodur C, pastatams šildyti ar šaldyti naudojama mažiau energijos, sumažėja konstrukcijų šiluminė apkrova, taip padidėja jį eksploatavimo trukmė bei vertė. Styrodur C tinka specialiųjų rūšių konstrukcijoms bei suteikia daugiau konstrukcinės laisvės architektams ir planuotojams. Gaminio taikymo sritys praktiškai neribotos.

Kokybė

Styrodur C buvo bandomas ir tikrinamas daugiau kaip 25 metus. Didelis skaičius ekspertų ataskaitų bei mėginių, paimtų iš įvairių struktūrų, kuriose ilgą laiką buvo naudojamas Styrodur C, patvirtina, kad Styrodur C - ypač gera medžiaga.

Kad ir toliau būtų išlaikomas šis aukštas kokybės standartas, daugelyje valstybių atliekama Styrodur C kokybės kontrolė, oficialiai prižiūrima nepriklausomų institucijų.

Galimi naudojimo būdai

Styrodur 2800 C izoliacinės plokštės paviršiuose įspaustas iškiliųjų rombų raštas, pagerinantis sukibimą su cementu, tinku ar kitomis dangomis bei klijais, kurių sudėtyje nėra tirpiklių.

Styrodur 2800 C ypač tinka izoliuoti šilumos tiltams, betoniniams sienų paviršiams bei rūsių ar pusrūsių sienų atviriems išoriniams paviršiams. Sudėjus plokštes į formą prieš pilant betoną, plokštės tvirtai ir tiesiogiai sukimba su visu paviršiumi: paprastai jokios papildomos mechaninės sankabos nereikalingos.

Styrodur C gali būti naudojamas sienų, grindų, lubų ir stogų šiluminei izoliacijai, perimetro izoliacijai, šilumos tiltų izoliacijai, kaip daugiasluoksnių plokščių elementas, kaip apsauga nuo šalčio kelių ir geležinkelių tiesimo darbuose.

30 . Kitos tos pačios grupės prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: