Banguoti lakštai GOTIKA 585x920mm Juoda Eternit Padidinti

Banguoti lakštai GOTIKA 585x920mm Juoda Eternit

25G920UO

Banguoti lakštai „Gotika“ - tai mažiausio ilgio banguoti lakštai. Dėl savo nedidelių matmenų ir aukštų bangų ant stogo jie sukuria gražų reljefą.
Šie lakštai yra 5 bangų profilio, turi gamykloje nukirstus kampus ir išgręžtas skyles. Tai pagreitina stogo dengimą ir užtikrina kad nebūtų padaryta montavimo klaidų.

Smulkiau

Dėl šios prekės užsakymų prašome kreiptis telefonu

86 56 30170

arba elektroniniu paštu
info@statybuturgus.lt

Išsamus aprašymas

Gamykloje pragręžtos skylės.

Gamykloje nupjauti kampai.

„Eternit Baltic“ gamina penkiabangius lakštus pagal Vakarų Europoje populiarų P75 profi lį. Penkiabangiai lakštai turi 51 mm aukščio ir 177mm pločio bangas. Pats lakštas turi 5 bangas ir jo plotis yra 920 mm.

Dėl nupjautų kampų ir pragręžtų skylių lakštų montavimas yra greitas ir nesudėtingas.

Mažesni lakštai ir aukštos plačios bangos sukuria dailų stogo vaizdą.

Aukštos bangos daro šiuos lakštus tvirtais ir atspariais. Pagal standartus penkiabangiai (51 mm aukščio bangos) lakštai atlaiko ne mažesnę nei 3500 N/m ardančiają apkrovą. Tai daugiau nei pusantro karto didesnės galimybės nei aštuobangių lakštų (40 mm ir mažesnių aukščių bangų).

„Eternit Baltic“ banguoti lakštai gaminami iš pluoštinio cemento, kurio savybės idealiai atitinka ūkinių pastatų poreikius. Ūkinių pastatų statybai svarbu, kad pluoštinis cementas yra atsparus rūgštims ir šarmams.
Patalpas išlaikyti sausas padeda lakštų difuziškumas. Jie „kvėpuoja“, dėl to vandens garai pašalinami į išorę. Tai užtikrina, kad ant apatinės lakštų pusės nesusidarytų kondensatas.
„Kvėpuojanti“ banguotų lakštų danga pagerina ventiliaciją, dėl to patalpose geriau keičiasi oras ir mažiau kaupiasi kenksmingų garų.
Dėl garso slopinimo savybių banguoti lakštai yra tinkama stogo danga pastatams, kuriuose auginami gyvuliai, nes lietaus metu nesukelia tokio didelio triukšmo, kaip, pavyzdžiui, metalinės stogų dangos.

Savybės

  • Garso slopinimo efektas
  • Atsparumas pelėsiui, puvimui ir kenkėjams
  • Atsparumas šalčiui ir atmosferiniam poveikiui
  • Atsparumas ugniai
  • Atsparumas UV spindulių poveikiui, spalvos stabilumas
  • Atvirumas difuzijai, drėgmės savireguliacija
  • Taupumas
  • Laiko taupymas
  • Tinkamumas plokštiems stogams (nuo 7º stogo nuolydžio)

 

30 . Kitos tos pačios grupės prekės