Aukšto slėgio plovykla K 7 PREMIUM Karcher

1.168-604.0

Kärcher "K7 Premium" - aukščiausios klasės buitinis aukšto slėgio plovimo įrenginys, skirtas reguliariam naudojimui, stipriai užterštų paviršių plovimui bei įsisenėjusio purvo šalinimui: automobiliui, baseinui, terasai ir kt.

Efektyvus ir galingas vandeniu aušinamas variklis, patogų naudojimą ir saugojimą užtikrinanti ritė aukšto slėgio žarnai suvynioti, purškimo pistoletas, 10 m ilgio guminė aukšto slėgio žarna, aukšto slėgio žarnos prijungimo sistema "Quick Connect", reguliuojamo slėgio antgalis "Vario Power", rotacinis antgalis, skirtas įsisenėjusio purvo šalinimui bei vandens filtras, apsaugantis prietaisą nuo nešvarumų patekimo. Komplektą papildo ir "P&C universal cleaner" ploviklio pakuotė (1000 ml).

Vandens slėgį paprasta reguliuoti pasukant purškimo antgalį "Vario Power" - efektyviam ir paviršių tausojančiam plovimui.


Išskirtinis efektyvumas.

Naujausios technologijos vandeniu aušinamas variklis jus tikrai nustebins aukštu efektyvumu.


Švaru ir tvarkinga.

Suvyniota ant ritės aukšto slėgio žarna atrodys švariai ir tvarkingai, o dideli laikikliai užtikrins patogų elektros laido saugojimą tiesiai ant įrenginio.


Ploviklio keitimo sistema Plug 'n' Clean.

Dėl Plug 'n' Clean sistemos, viena valymo priemonė gali būti greitai ir patogiai pakeičiama kita vienu judesiu.


Aukšto slėgio žarnos prijungimo sistema Quick Connect.

Aukšto slėgio žarną yra paprasta valdyti, lengva prijungti ir atjungti nuo įrenginio ir pistoleto. Tai sutaupo laiko ir energijos.

616,60 €

616,60 € už vnt.

Pristatymo kaina »