Aukšto slėgio plovykla K 4 PREMIUM Karcher Padidinti

Aukšto slėgio plovykla K 4 PREMIUM Karcher

1.180-310.0

Kärcher "K4 Premium" su vandeniu aušinamu varikliu idealiai tinka nereguliariam, vidutiniškai užterštų paviršių plovimui: dviračiui, automobiliui, sodo baldams ar tvorai.

Smulkiau

305,00 €

305,00 € už vnt.

Pristatymo kaina »

Išsamus aprašymas

Komplektuojamas su rite aukšto slėgio žarnai suvynioti, purškimo pistoletu, 6 m ilgio aukšto slėgio žarna, aukšto slėgio žarnos prijungimo sistema "Quick Connect", reguliuojamo slėgio antgaliu "Vario Power", rotaciniu antgaliu, skirtu įsisenėjusio purvo šalinimui bei vandens filtru, apsaugančiu prietaisą nuo nešvarumų patekimo.

Į komplektą taip pat įeina ir "P&C universal cleaner" ploviklio pakuotė (1000 ml). Vandens slėgį paprasta reguliuoti pasukant purškimo antgalį "Vario Power" - efektyviam ir paviršių tausojančiam plovimui.

Išskirtinis efektyvumas

Visi Kärcher eco!ogic serijos plovimo įrenginiai nuo K3 iki K7 klasės turi novatorišką vandeniu aušinamą eco! variklį. Šie įrenginiai yra labai galingi, pasižymi išskirtinai ilgu tarnavimo laiku ir yra iki 10% lengvesni.

Švaru ir tvarkinga

Suvyniota ant ritės aukšto slėgio žarna atrodys švariai ir tvarkingai, o dideli laikikliai užtikrins patogų elektros laido saugojimą tiesiai ant įrenginio.

Ploviklio keitimo sistema Plug 'n' Clean

Greita, paprasta ir patogu - dėl Plug 'n' Clean sistemos, valymo priemonę galima pakeisti kita vienu judesiu.

Aukšto slėgio žarnos prijungimo sistema Quick Connect

Aukšto slėgio žarną yra paprasta valdyti, lengva prijungti ir atjungti nuo įrenginio ir pistoleto. Tai sutaupo laiko ir energijos.

10 . Kitos tos pačios grupės prekės