Geotekstilė DuPont, pilka, plotis 1.0m, storis 90g, rulone 25m Padidinti

Geotekstilė DuPont, pilka, plotis 1.0m, storis 90g, rulone 25m

240066

Geotekstilė Typar® – skirta grunto stabilizavimui, atskyrimui ir filtravimui.
Sudėtis: pagaminta iš 100% UV stabilizuotų ir termiškai apjungtų polipropileno gijų,Tai nepūvanti, nepelijanti geotekstilė.Smulkiau

0,73 €

0,73 € už m.

Kaina už metrą 0,72 €

Kaina už kvadratinį metrą 0,72 €

Pristatymo kaina »

Kiekio nuolaidos

KiekisNuolaidaSutaupote
100 15% Nuo 10,95 €

Specifikacija

Kiekis pakuotėje100m
SpalvaPilka
Plotis1m
Svoris90g/kv.m.

Išsamus aprašymas

Aikštelės ir keliai

Tiesdami Typar® geotekstilę pėsčiųjų arautomobilių keliuose bei aikštelėse, sunaudosite žymiai mažiau užpildo, nes gruntas labai gerai stabilizuojamas ir tokiu būdu sustiprinamaspagrindas, todėl nesusidaro provėžos ir įdubimai.


Drenažo sistemos, sienos drenažas

Typar® labai gerai praleidžia vandenį. Be to, dėl unikalios sudėties bei struktūros neužsikemšasusidariusiu dumblu. Naudodami Typar® Jūs galite pagerinti drenažo sistemos efektyvumą,sumažinti nešvarumų kiekį bei prailginti sistemostarnavimo laiką.


Šaligatviai ar retai naudojami keliai

Šiems objektams dažniausiai kyla šios pagrindinės problemos: skaldytas akmuo ar žvyras yra spaudžiamasį podirvį ir tuo pačiu aktyviai auga žolės. Šios problemos gali būti išspręstos naudojant Typar®. Naudojant šią plėvelę, kaip atskyrimosluoksnį tarp dirvos ir žvyro ar skaldytų akmenų, skirtingi sluoksniai apsaugomi nuo susimaišymo ir augalų patekimo iš podirvio į paviršių. Taip pat didėja kelio tvirtumas t.y. sumažinama provėžų susidarymo galimybė. Dėl gero vandens pralaidumo plėvelė nesulaiko drėgmės ir ji lengvai pasiekia dirvos sluoksnius.

29 . Kitos tos pačios grupės prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: